رستوران سالود کیش

معرفی : رستوران سالود یکی از رستوران های لوکس جزیره است که به تازگی افتتاح شده است. ساختمان اختصاصی این رستوران در دو طبقه ساخته شده است که یک طبقه مخصوص رستوران و طبقه دیگر کافی شاپ است. هم چنین در بام این رستوران می توانید با تماشای منظره ابدی خلیج همیشه فارس غذای خود را میل کنید. در این رستوران هر شب برنامه موسیقی زنده اجرا می شود که ورودی آن به طور جداگانه از شما دریافت می شود. در قسمت رستوران سالاد بار نیز وجود دارد که شامل چند نوع سالاد و ترشی می شود. لازم به ذکر است که این رستوران برای شما مسافران تور کیش ترانسفر رایگان رفت و برگشت در نظر گرفته است که ترانسفر برگشت در ساعت یک بامداد و پس از اتمام برنامه موسیقی انجام می شود. 

رستوران سالود کیش

منو رستوران : در منوی رستوران انواع کباب ها، غذاهای ایرانی و فرنگی وجود دارد و می توانید از منوی کافی شاپ انواع و اقسام نوشیدنی و دسر را سفارش دهید. 

پیشنهاد ما : صرف غذا در محیطی آرام و دلپذیر به همراه تماشای دریا احساسی است که در هر جایی نمی توانید تجربه کنید اما سالود آن را برای شما فراهم کرده است. هم چنین اگر قیمت غذا خیلی برای شما اهمیت ندارد سالود می تواند گزینه مناسبی باشد.

رستوران سالود کیش

ساعت کاری رستوران : از ساعت 12:30 ظهر تا یک بامداد

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در نزدیکی کلبه هور و در کنار ساحل قرار گرفته است. 

رستوران سالود کیش

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید