رستوران صبا ملک کیش

معرفی رستوران :  رستوران صبا ملک یکی دیگر از رستوران های سنتی جزیره کیش است که در نزدیکی ساحل دریا قرار گرفته است. فضای بسیار زیبای رستوران باعث می شود که حتی کسانی که اصلاعی از کیفیت غذاها نیز ندارند بخواهند غذا را در آن صرف کنند. این رستوران تنها دارای فضای روباز است که تخت های سنتی در آن قرار گرفته اند. نورپردازی فضا بسیار زیبا انجام شده است و سعی شده تا فضایی آرامش بخش برای شما مسافران تور کیش ایجاد شود. هر شب در این رستوران موسیقی شاد زنده اجرا می شود که لذت صرف غذا در این رستوران را دو چندان می نماید. ظرفیت این رستوران حدود 400 نفر است که امکان رزرو برای مراسم را نیز برای شما فراهم کرده است. مدیریت این رستوران برعهده آقای علیرضا ملکی نژاد است.

رستوران صبا ملک کیش

منو رستوران: منو رستوران صبا ملک مملو از غذاهای سنتی ایرانی و غذاهای دریایی صید شده از خلیج فارس است. از این منو انواع کباب ها ، خورش ها ، ماهی ها و دیگر غذاهای دریایی را می توانید سفارش دهید.

پیشنهاد ما: رستوران صبا ملک محیط بسیار جذابی دارد و قیمت مناسب غذاهای آن نیز ، این رستوران را به یک گزینه بسیار خوب برای صرف شام تبدیل نموده است. 

رستوران صبا ملک کیش

ساعت کاری رستوران : ظهر تا بعدازظهر برای سرو ناهار و شب تا نیمه شب برای سرو شام. برنامه موسیقی زنده نیز از ساعت 20 تا 24 اجرا می شود.

موقعیت مکانی رستوران : جزیره کیش، اسکله تفریحی قدیمی، اراضی ساحلی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید