رستوران فودلند کیش

معرفی رستوران : فودلند یا همان سرزمین غذا را می توان معروف ترین فودکورت جزیره کیش نامید. این فودکورت از سال 1389 فعالیت خود را با مدیریت آقای سامان پیمان پور آغاز نمود و از آن پس هرساله به کیفیت خود ارتقا بخشید و موفق به کسب جوایزی در سطح جزیره کیش و هم چنین در سطح کشور شد. این فود کورت در زمینی به مساحت 2000 متر مربع قرار گرفته است و از نمای داخلی تا هرکدام از سالن ها و در کل دکوراسیون رستوران بسیار شیک هستند. در فودلند سه سالن وجود دارد که در هرکدام یک نوع غذا سرو می شود. در منوی غرفه های موجود در این سه سالن بیش از صد نوع غذا وجود دارد که یک تنوع باورنکردنی محسوب می شود. در فودلند دو کافی شاپ وجود دارند که یکی از آن ها کافی شاپ معروف لیالی با سرو نوشیدنی و قلیان های مراکشی است. هم اکنون فودلند به عنوان یکی از 4 رستوران برتر کیش فعالیت می کند.

رستوران فودلند کیش

منو رستوران: منوی فودلند شامل قسمت های سالاد،‌ کباب، سوخاری، پیتزا،‌ غذاهای بین المللی ، غذاهای ایرانی و ساندویچ می باشد که هرکدام زیرمجموعه های خود را دارند. هم چنین در قسمت کافی شاپ ها هم انواع نوشیدنی ها، شیک ها، بستنی، کیک و قلیان سرو می شوند. قیمت های این منوها هم از 15000 تومان شروع می شود تا حدود 65000 تومان.

پیشنهاد ما: فودلند پیشنهادی بسیار عالی و متنوعی برای شما مسافران تور کیش است تا در محیطی لوکس و البته با قیمتی مناسب به صرف غذا بپردازید.

رستوران فودلند کیش

ساعت کاری رستوران : 11 صبح تا بامداد برای سرو ناهار و شام

موقعیت مکانی رستوران : ساحل مرجانی کیش، انتهای لاین غربی بازار مرجان، جنب دانشگاه بین المللی شیراز

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید