رستوران صبای اصفهان کیش

رستوران صبای اصفهان یکی از رستوران های خوب جزیره کیش است که در میدان امیرکبیر جزیره و در نزدیکی پارک شهر آن قرار گرفته است. ساختمان قرمز رنگ این رستوران حتی از دور توجه شما مسافران تور کیش را به خود جلب می کند. فضای این رستوران بسیار گرم و صمیمی است و در بیرون آن تخت های سنتی برای نشستن وجود دارد و در داخل رستوران میز و صندلی چیده شده است. در منوی این رستوران انواع غذاهای ایرانی ، سنتی، دریایی و فرنگی به چشم می خورد که مطابق با سلیقه خود می توانید سفارش دهید. هم چنین در طبقه بالایی این رستوران یک کافی شاپ وجود دارد که با انواع نوشیدنی های گرم و سرد، کیک و دسر از شما مهمانان گرامی پذیرایی می کند. هم چنین می توانید با رزرو قبلی مهمانی و جشن های خود را در این رستوران برگزار کنید. 

رستوران صبای اصفهان کیش

رستوران صبای اصفهان کیش

رستوران خانه اسپاگتی کیش

رستوران خانه اسپاگتی رستوران هتل پارمیس کیش محسوب می شود و در طبقه همکف این هتل قرار گرفته است. این رستوران یک رستوران ایتالیایی است که انواع غذاهای خوش طعم این کشور را به شما ارائه می دهد. قیمت منوی این رستوران تقریبا معقول است و برخی از غذاها گران می باشند. محیط رستوران بسیار صمیمی بوده و برای قرارهای کاری، دورهمی های دوستانه و مهمانی های خانوادگی مناسب است. شب ها در رستوران خانه اسپاگتی برنامه موسیقی زنده پاپ اجرا می شود. شما مسافران تور کیش برای مهمانی های خود می توانید این رستوران را رزرو کنید و اگر مایل به صرف غذا در رستوران نیستید می توانید تلفنی غذای خود را سفارش دهید و در محل اقامتتان تحویل بگیرید. 

رستوران خانه اسپاگتی کیش

رستوران خانه اسپاگتی کیش

رستوران توتی فروتی کیش

رستوران و کافی شاپ توتی فروتی در کنار ساحل زیبای جزیره کیش و اسکله تفریحی قرار گرفته است. این رستوران لوکس کار خود را از سال 84 در زمینی به مساحت 1400 متر مربع آغاز کرده است. توتی فروتی در منوی خود انواع پیش غذا، دسر، نوشیدنی، غذای ایرانی ، فرنگی و دریایی را با کیفیت بسیار عالی به شما مهمانان گرامی تور کیش ارائه می دهد. رستوران و کافی شاپ از یکدیگر مجزا هستند و در بام رستوران نیز که منظره زیبای دریا از آن پیداست می توانید غذای خود را صرف کنید. شب ها در این رستوران برنامه موسیقی زنده اجرا می شود که از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ کشور دعوت می شود. هم چنین در این رستوران زمین بازی مخصوص کودکان وجود دارد.

رستوران توتی فروتی کیش

رستوران توتی فروتی کیش

رستوران کوکوبانا کیش

رستوران کوکوبانا یکی از بهترین رستوران های ایتالیایی جزیره کیش است که در خیابان فردوسی و پاساژ مرکز تجاری قرار دارد. مالک این رستوران یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران ، خانم روناک یونسی است. این رستوران و کافی شاپ به عنوان یکی از بهترین رستوران های جزیره کیش از نظر کیفیت شناخته می شود. در منوی رستوران انواع غذاهای ایتالیایی مانند پیتزا، پاستا، ریزوتو و هم چنین انواع ساندویچ ها دیده می شود. هم چنین در منوی کافی شاپ رستوران کوکوبانا نوشیدنی های سرد و گرم، انواع کیک ها، بستنی و شیک ها وجود دارند. محیط رستوران کوکوبانا بسیار گرم و صمیمی است و برای مهمانی های شما مسافران گرامی تور کیش نیز مناسب می باشد.

رستوران کوکوبانا کیش

رستوران کوکوبانا کیش

رستوران نهنگ سفید کیش

ررستوران نهنگ سفید یکی از رستوران خوب جزیره است که در نزدیکی اسکله تفریحی کیش قرار گرفته است. این رستوران بسیار زیبا ساختمانی شبیه یک نهنگ سفید دارد که دو سالن یکی در داخل نهنگ و دیگری روی سقف آن برای صرف غذا در آن قرار گرفته اند. اگر سالن بالا را برای نشستن انتخاب کنید می توانید از منظره زیبای دریا در هنگام صرف غذا لذت ببرید. یکی از مزیت های این رستوران اجرای موسیقی زنده با حضور خوانندگان پاپ شب هنگام است. حتی اگر مایل به صرف غذا در رستوران نیستید می توانید با پرداخت ورودی موسیقی زنده از آن لذت ببرید. در منوی رستوران نهنگ سفید انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و دریایی وجود دارد که غذاهای دریایی آن بسیار معروف است. سطح قیمت ها در این رستوران کمی بالا است و حق سرویس نیز دریافت می شود. اگر به خوردن غذاهای دریایی علاقه دارید پیشنهاد ما به شما مهمانان تور کیش رستوران نهنگ سفید است.

رستوران نهنگ سفید کیش

رستوران نهنگ سفید کیش