رستوران کوه سنگی کیش

معرفی رستوران : رستوران کوه سنگی به عنوان یکی از بهترین رستوران های سنتی جزیره کیش شناخته می شود. حتی اگر از کنار آن رد شوید محیط زیبای رستوران نظر شما را جلب خواهد کردو شما ترغیب خواهید شد تا به داخل بروید. این رستوران واقعا در دل یک کوه ساخته شده است! در نمای بیرونی آن یک آبشار که از کوه سرازیر می شوید و فضای سبز خودنمایی می کنند. به وسیله یک پل بسیار زیبا به داخل رستوران هدایت می شوید و در آن جا به تخت های مخصوص نشستن می رسید. برخی از تخت ها در فضای روباز و برخی از تخت ها در فضای بسته قرار گرفته اند که بیشتر به درد فصل زمستان می خورند. تمامی غذاهای این رستوران از مواد تازه تهیه می شوند که باب طبع شما مسافران گرامی تور کیش خواهد بود.

رستوران کوه سنگی کیش

منو رستوران : منو این رستوران شامل دیزی سنگی، کشک‌بادمجان، میرزاقاسمی، جوجه‌کباب با استخوان، جوجه‌کباب بی‌ استخوان، کباب لقمه مخصوص، زرشک‌ پلو با مرغ سنتی، ماهی شیر سوخاری، ماهی شیر کبابی، ماهی هامور سوخاری و میگو سوخاری است.

پیشنهاد ما: اگر مایل به صرف دیزی هستید اولین رستوران در انتخاب های شما باید کوه سنگی باشد. طعم بی نظیر دیزی های این رستوران که تهیه شده از گوشت تازه گوسفند هستند و در کنار آن ها دوغ محلی و سبزی سرو می شود در خاطر شما خواهد ماند.

رستوران کوه سنگی کیش

ساعت کاری رستوران : این رستوران از 12 ظهر تا 1 بامداد بری سرو ناهار و شام فعالیت می کند.

موقعیت مکانی رستوران : رستوران کوه سنگی در میدان پردیس و جنب بازار پردیس 2 قرار گرفته است.

رستوران کوه سنگی کیش

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید