رستوران نهنگ سفید کیش

ررستوران نهنگ سفید یکی از رستوران خوب جزیره است که در نزدیکی اسکله تفریحی کیش قرار گرفته است. این رستوران بسیار زیبا ساختمانی شبیه یک نهنگ سفید دارد که دو سالن یکی در داخل نهنگ و دیگری روی سقف آن برای صرف غذا در آن قرار گرفته اند. اگر سالن بالا را برای نشستن انتخاب کنید می توانید از منظره زیبای دریا در هنگام صرف غذا لذت ببرید. یکی از مزیت های این رستوران اجرای موسیقی زنده با حضور خوانندگان پاپ شب هنگام است. حتی اگر مایل به صرف غذا در رستوران نیستید می توانید با پرداخت ورودی موسیقی زنده از آن لذت ببرید. در منوی رستوران نهنگ سفید انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و دریایی وجود دارد که غذاهای دریایی آن بسیار معروف است. سطح قیمت ها در این رستوران کمی بالا است و حق سرویس نیز دریافت می شود. اگر به خوردن غذاهای دریایی علاقه دارید پیشنهاد ما به شما مهمانان تور کیش رستوران نهنگ سفید است.

رستوران نهنگ سفید کیش

رستوران نهنگ سفید کیش

رستوران پایاب کیش

رستوران پایاب یکی از رستوران های خوب جزیره است که در میدان المپیک جزیره قرار گرفته و قسمتی از مجموعه پایاب کیش می باشد. این رستوران به سبک سنتی بوده و دارای دو قسمت سرپوشیده و روباز برای نشستن می باشد. در محوطه روباز رستوران تخت های سنتی چیده شده است و یک حوض زیبا با فواره وجود دارد. در این رستوران غذاهای سنتی و فرنگی با کیفیت مطلوب برای شما مسافران تور کیش سرو می شود. یکی از مزیت های این رستوران نواخته شدن موسیقی سنتی و پاپ زنده شب هنگام و در هنگام صرف غذا می باشد. رستوران دارای 300 نفر ظرفیت می باشد که امکان رزرو برای مهمانی های شما نیز وجود دارد. شما می توانید از سرویس اینترنت بی سیم رایگان این رستوران استفاده نمایید.

رستوران پایاب کیش

رستوران پایاب کیش

رستوران موج دریا کیش

یکی از سفره خانه های سنتی جزیره کیش سفره خانه موج دریا است. این رستوران که در کنار ساحل زیبای جزیره است دارای محیطی بسیار آرام و خانوادگی برای شما مسافران تور کیش می باشد. رستوران موج دریا در جاده جهان قرار داشته و به کلبه هور بسیار نزدیک می باشد. ظرفیت رستوران 50 نفر بوده و در دو تایم ناهار و شام سرویس ارائه می دهد. بنا بر درجه گرمی و سردی هوا می توانید مکان نشستن خود را از بین دو فضای سرپوشیده و روباز انتخاب کنید. منوی رستوران انواع غذاهای ایرانی را شامل می شود و شما می توانید هنگام صرف غذا از صدای دل انگیز موسیقی زنده لذت ببرید.

رستوران موج دریا کیش

رستوران میرمهنا کیش

رستوران میرمهنا یکی از رستوران های خوب جزیره کیش است. این رستوران در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس قرار گرفته است و در هنگام صرف غذا می توانید از منظره زیبای دریا لذت ببرید. غذاهای این رستوران ترکیبی از غذاهای سنتی ایرانی و غذاهای دریایی است که غذاهای دریایی شامل آبزیانی است که از خلیج فارس صید می شود. قیمت غذاها در این رستوران کمی بالا است ولی به گفته ی مشتریان آن با توجه به کیفیت غذاها مناسب است. یکی از مزیت های رستوران میرمهنا پخش موسیقی زنده است که در سانس های مختلف با دعوت از خوانندگان موزیک پاپ مطرح کشور اجرا می شود تا محیطی شاد و مفرح را برای شما مسافران تور کیش ایجاد کند. اگر مسافر جزیره کیش هستید پیشنهاد ما به شما این است که یک بار رستوران میرمهنا را امتحان کنید.

رستوران میرمهنا کیش

رستوران میرمهنا کیش

رستوران خانه برگر کیش

رستوران خانه برگر یکی از فست فودهای ایوان مروارید است. این فست فود که البته به خاطر برگرهای متفاوت و خوش طعمش معروف است انواع دیگر فست فودها نظیر سوخاری و پیتزا را نیز برای شما مسافران تور کیش سرو می کند. رستوران دارای دو فضای داخلی و بیرونی است و از ساعت دوازده ظهر تا بامداد خدمت رسانی می کند. رستوران دارای 60 صندلی است و دارای قسمت بیرون بر نیز می باشد.

رستوران خانه برگر کیش

رستوران خانه برگر کیش